Assistentie en praktijkondersteuning
De assistente staat u als eerste te woord wanneer u met de praktijk belt. Ze maakt afspraken voor het spreekuur, de huisbezoeken of een telefonisch consult. Zij weet het antwoord op veel praktische vragen, bijvoorbeeld over verwijzingen (en recepten). U kunt haar ook bellen voor uitslagen van urine- of bloedonderzoek.
U kunt bij de assistente verder terecht voor:
- Bloedafname voor laboratoriumonderzoek
- aanvragen recepten voor medicatie
- Aanstippen van wratten
- Verbinden van wonden
- Oren uitspuiten
- Hechtingen verwijderen
- Zwangerschapstest (tegen betaling)
- Urine onderzoek
- Hb-controle
- Uitstrijkjes (in het kader van het bevolkingsonderzoek)
- Verstrekken van informatie
Praktijkondersteuning
Onze praktijkondersteuner Nathalie van den Hoek, heeft 2 dagen per week, op maandag en woensdag, spreekuur. Bij haar kunt u, uitsluitend op afspraak, terecht voor controle en begeleiding bij:
- Cardio Vasculair Risico Management (Hart-en vaat ziekten)
- Diabetes Mellitus (suikerziekte)
- Astma en longemfyseem
Maak hiervoor telefonisch een afspraak, op werkdagen tussen 8:00-9:30 uur op tel: 0227-591334.
Bij problemen en vragen en begeleiding op psychisch gebied kunt u terecht bij Kelly Duijnker, POH-GGZ bij Vicino BV. Zij heeft één dag per week spreekuur in de praktijk, op donderdag. Een eerste afspraak gaat in principe als verwijzing via de huisarts. Afspraken voor al lopende behandeling kunt u via de doktersassistente maken, zie hier boven.